Egzotyczny spacer po ciele

Przeznaczenie – masaż ciała gorącymi kamieniami.


Masaż gorącymi kamieniami jest głęboko uzdrawiający. Daje poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele masowanej osoby. Wprowadza do ciała harmonię, równowagę i spokój. Sekretem tego masażu są specjalne rozgrzane kamienie bazaltowe (kiedy kamienie się ochłodzą, można zamienić je znów na ciepłe). Ciepło kamieni pobudza krążenie, działa oczyszczająco, zmniejszając ból i skurcze mięśni, reguluje główne systemy ciała: sercowy, mięśniowy, nerwowy. Podczas masażu stopy również są masowane i stymulowane, używa się małych kamieni wkładanych miedzy palce stóp by spowodować uwolnienie od stresu i stymulować zakończenie nerwowe w stopach.
Czas trwania zabiegu: 70 minut

 

 

Bambo – masaż ciała pałeczkami bambusowymi.

 

Erergetyzująco - relaksujący masaż z elementami modelarzu za pomocą bambusowych pałek. Egzotyczny spacer dotykający ciała i zmysłów, wykorzystujący naturalny surowiec o silnych właściwościach bakteriobójczych, jakimi są bambusowe pałeczki:

  • Relaksuje, drenuje sprzyjając lepszej cyrkulacji krwi i regeneracji tkanek
  • Rzeźbi i modeluje
  • Liftuje i  rewitalizuje

Czas trwania zabiegu: 60 minut

 

 

Bezkres marzeń – masaż ciała stemplami.

 

Zabieg znany od kilkuset lat w Azji. Mieszanki leczniczych ziół zawija się w bawełniane woreczki, które podgrzewa się w ciepłym olejku. Aromat ziół, ich działanie lecznicze oraz i kojące oraz ciepłe stemple pomagają w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego, działają łagodząco na dolegliwości bólowe, usuwają toksyny z organizmu, aktywizuja 0rzemiane materii, odżywiają i nawilżają skórę, delikatnie przy tym złuszczając naskórek.
Czas trwania zabiegu: 60 minut

 

 

Czekoladowa rozkosz – masaż ciała ciepłym olejkiem czekoladowym.


Relaksujący masaż całego ciała, który pieści i porywa zmysły. To doświadczenia ciepła, magii i energii, które w połączeniu z olejkiem czekoladowym łagodzi napięcia, pobudza zmysły, odżywia skórę, likwiduje obrzęki i stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, odpręża i relaksuje. Zawarte w czekoladzie substancje stymulujące pobudzają wydzielanie hormonów szczęścia, wprowadzają w doskonały nastrój, który towarzyszy nam jeszcze długo po masażu! Doskonałym uzupełnieniem masażu jest czekoladowy zabieg na ciało.
Czas trwania zabiegu: 60 minut