Hotel

"Są obrazy, których się nie zapomina,

są potrawy, których smak uzależnia

i są miejsca, do których powracamy

z najdalszych podróży…”


Szanowni Goście,

właśnie takim miejscem jest Hotel „Pod Jeleniem”, położony w kurorcie Świeradów-Zdrój, który oferuje Państwu

Markę z Tradycją.

To wielka radość dla nas móc gościć Państwa w naszym hotelu.
Jeżeli zaszczycicie nas swoją obecnością, dołożymy wszelkich starań,
aby czas spędzony w naszych progach upłynął Wam w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Profesjonalny, zawsze uśmiechnięty personel otoczy Państwa serdeczną opieką, a także będzie bezustannie zabiegał o wspaniałe samopoczucie.

 

W czasie pobytu w Hotelu "Pod Jeleniem" zapewnimy Państwu moc różnorodnych, kulturalnych atrakcji.
To właśnie miła rodzinna atmosfera sprawia, że każdego roku witamy
w naszym Hotelu wielu Gości zarówno z Polski jak i Europy.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy, aby pobyt w Hotelu
"Pod Jeleniem" pełen był niezapomnianych wrażeń. Do Państwa dyspozycji znajduje się restauracja, winda, taras słoneczny, miejsce na grill i ognisko, letni ogród z leżakami, grota solna z pokojem inhalacyjnym, sauna, sala fitness, sala kominkowa, gabinety zabiegowe, basen kryty z przeciwprądem, salon SPA i kosmetyczny oraz fryzjerski jak również bezpłatny parking* (zamknięty, monitorowany, niestrzeżony).


*ilość miejsc ograniczona


 

Hotel "Pod Jeleniem" położony jest w malowniczym i cichym zakątku miasta Świeradów-Zdrój, przy drodze w kierunku Szklarskiej Poręby. Naszym Gościom oferujemy bezpłatny dowóz do centrum miasta
i z powrotem. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo w zakładce ATRAKCJE.

 

 

Szanowni Państwo, w związku z tym, iż portale noclegowe reklamują nasz hotel bez porozumienia z nami, dostajemy zapytania od klientów, na które nie możemy odpowiedzieć, bo ich adres mailowy jest ukryty lub niepełny. Dlatego, aby dokonać rezerwacji lub zapytania bardzo prosimy kontaktować sie z nami bezpośrednio. Dziękujemy.


 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz hotel znalazł się w gronie najwyżej ocenianych hoteli na portalu HolidayCheck – jednego z największych portali opiniotwórczych o tematyce podróży.


Obecnie HolidayCheck, dziennie odwiedzany przez 150.000 użytkowników, jest największą niemieckojęzyczną platformą posiadającą certyfikat TÜV.

 

 

Bardzo dziękujemy za zaufanie, będziemy stale pracować nad polepszeniem naszych usług.

Serdecznie zapraszamy!